Sennik, znaczenie snów, sny, numerologia.
Sennik
Senniki
A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż Ź
Numerologia
O Numerologii
Jedynka
Dwójka
Trójka
Czwórka
Piątka
Szóstka
Siódemka
Ósemka
Dziewiątka
Jednastka
DwadzieściaDwa
Ostatnie Artykuły
Sen o PSZCZOŁACH...
Sen o PSZCZOŁACH...
Sen o PSZCZOŁACH...
Wojna
WALKA we śnie
Licznik
2
3
4
1
Pomóż zwierzakom ze schronisk!
Kilka słów o SENNIKU...
sen
Jeśli śniło Ci się coś ważnego i nie wiesz jak zinterpretować ten sen, opisz swój sen na nowo-powstałym FORUM , może pomogę Ci wyjaśnić to co SEN chciał Ci powiedzieć, przed czym ostrzec, co oznaczał... A może inny użytkownik też Ci pomoże. Zapraszam na nowe FORUM wszystkich, którzy chcą się więcej dowiedzieć o swoich snach.
Pozdrawiam!

p.s. W razie problemów z pisaniem nowego posta po zarejestrowaniu, proszę odczekać kilka godzin i spróbować ponownie.
ZAPRASZAM!!! :)

Zofia dnia 28 październik 2012 09:40 · 2 Komentarzy · 949 Czytań · Drukuj
Sen o ŁĄCE...
lak
Jeśli śni ci się łąka - oznacza to dostatek lub spotkanie po latach. Łąka oznacza ogólnie szczęście i szczęśliwe zakończenie. Jeśli biegasz po łące beztrosko - nie masz się czego obawiać, poddaj się całkowicie losowi. Jeśli łąka śni się młodej dziewczynie - przeżyje szczęśliwą miłość i wkrótce wyjdzie za mąż. Jeśli młodemu mężczyźnie - prawdopodobnie oznacza to powiększenie rodziny, wzbogacenie się w sferze duchowej i uczuciowej.

Zofia dnia 02 czerwiec 2014 20:57 · 1 Komentarzy · 455 Czytań · Drukuj
Sen o PSZCZOŁACH...
psz
Jeśli śni się nam pszczoła albo pszczoły najczęściej taki sen jest zapowiedzią szczęścia i pomyślności. Życie rodzinne będzie obfitować w szczęśliwe wydarzenia, uroczystości. Pszczoły to również znak, że masz dobrych przyjaciół, którzy są gotowi skoczyć za tobą w ogień. Możesz w trudnych chwilach na nich polegać.
Rój pszczół oznacza niezwykłe sukcesy w życiu.
Przeganianie mnóstwa pszczół i machanie przy tym rękami wróży jednak pożar, sprawdź lepiej czy elektryka w domu działa i nie istnieje jakieś zagrożenie pożarowe.
Jeśli we śnie pszczoła cię użądliła oznacza to, że zawierzyłeś komuś, na kim nie możesz polegać. Osoba ta na pewno cie zdradzi.
Jeżeli jesteś biedny a śnisz o pszczołach, oznacza to pojawienie się jakiegoś bogactwa w niedalekiej przyszłości, nie przegap tej okazji.

Zofia dnia 01 czerwiec 2014 17:09 · 0 Komentarzy · 348 Czytań · Drukuj
STATEK we śnie...
sta
Jeśli śni ci się statek - oznacza to wiadomość z daleka, która wkrótce nadejdzie. Wiadomość ta przyniesie radość, będzie jak miód na twoją duszę. Statek przypomina również, że powinieneś zmienić swoją postawę i zacząć zachowywać się wobodniej, a wówczas odnajdziesz w życiu włąściwą drogę a znajdujące się na niej przeszkody znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Płynący statek przypomina, że nadszedł czas aby zacząć inwestować w nowe przedsięwziecie i podejmować ryzyko w sprawach finansowych. Przyszłość pokaze że ta decyzja była słuszna.
sta2
Tonący statek wróży nieszczęście i tragedię, które dotkną albo ciebie albo jednego z twoich bliskich współpracowników.
Jesli płyniesz statkiem po spokojnych wodach, nic złego ci nie grozi, wręcz przeciwnie - czeka cię bogactwo i szczęście.
Statek który huśta się na wzburzonych falach, zapowiada utratę pieniędzy i majątku.

Zofia dnia 25 październik 2013 18:13 · 0 Komentarzy · 514 Czytań · Drukuj
WOJNA we śnie...
woj
Jeżeli śni Ci się wojna - znajdujesz się na polu bitwy, oznacza to ze w najbliższej przyszłości zostaniesz ranny lub doznasz skaleczenia, uważaj na drodze! Jeżeli we śnie giniesz na wojnie - oznacza to Twoje zmartwienia i zagubienie. Masz wrażenie że rodzina i przyjaciele cie nie doceniają i wydaje ci się że dopiero po śmierci zostaniesz zrozumiany i doceniony. To nie jest dobry czas na dalekie podróże.

Zofia dnia 04 maj 2013 18:19 · 0 Komentarzy · 622 Czytań · Drukuj
PAJĄK i PAJECZYNA we śnie...
paj1

Sen w którym pojawia się pająk, można odczytywać różnie. Najczęściej utożsamiany jest z kobietą, sprytną istotą zastawiającą pułapki na mężczyzn. Dlatego najczęściej pająk pojawiający się we śnie oznacza dominację kobiety: matki, żony, siostry, kobiety szefa.
Pająk wiszący na nici ostrzega przed kimś, kto cię bacznie obserwuje, czeka na twoje potknięcie, żeby nagle zaatakować cię i zniszczyć.
Jeżeli we śnie zabijesz pająka, miej się na baczności, bo to dopiero początek twoich problemów. Zrób wszystko, żeby wydobyć się z tej fatalnej sytuacji, bo potem może być już za późno.


Jeśli śni ci się pajęczyna - oznacza to że związany jesteś z kimś nieodpowiednim i nie potrafisz tego związku zakończyć.
Jeżeli we śnie jesteś omotany pajęczyną - należysz do osób odważnych i silnych, dzięki czemu uda ci się pokonać przeszkody na drodze i z powodzeniem poradzisz sobie z kłopotami.
Niewidoczne w ciemności pajęczyny zapowiadają pomyślny okres radości i szczęścia. Wszystko co sobie zaplanujesz - uda ci się zrealizować.
Pajęczyna widziana we śnie może też ostrzegać przed fałszywymi przyjaciółmi, krętaczami, którzy tylko wypatrują okazji, żeby ci zaszkodzić.


Zofia dnia 06 marzec 2013 19:35 · 0 Komentarzy · 7362 Czytań · Drukuj
INSEKTY we śnie...

Sen o insektach wskazuje na nadejście trudnego dla ciebie okresu - chodzi o wybuchy gniewu, ataki złości, ostre sprzeczki. Na szczęście przejawiana w ten sposób agresja nie przyniesie nikomu specjalnej szkody. Przygotuj się również na rozczarowania, których niestety będzie sporo. Sprawią one, że w tym okresie stracisz całkowicie radość życia. Twoje problemy wynikną głównie z nieudanych przedsięwzięć i kontraktów, które nie zostaną zrealizowane, a co za tym idzie z braku zysków. Jednak zły okres minie i dojdziesz do siebie bez większego trudu.

Zofia dnia 03 marzec 2013 10:01 · 0 Komentarzy · 803 Czytań · Drukuj
LICZBY we śnie...
Liczby we śnie mają różne znaczenie.
Jeśli podczas snu liczysz, oznacza yo że masz nawał pracy, być może wiąże się to z pomyślną transakcją finansową lub niespodziewanym zyskiem. Sny o konkretnych liczbach mogą ci podpowiadać liczby które padną np. w najbliższym losowaniu, dlatego warto mieć zawsze przy łóżku kartkę i ołówek i zapisać liczbę/liczby które nam się we śnie powtarzają.

Jeśli we snie liczysz pieniądze ale nie możesz ich doliczyć, oznacza to kłopoty finansowe, nie podpisuj teraz żadnych umów bez dokładnego sprawdzenia kontrahenta.
Poszczególne liczby mają we snie różne znaczenie.
Powtarzająca się we śnie liczba: jeden oznacza twoje pragnienia i marzenia, rozpiera cie energia, musisz własne siły i energię wykorzystywać w pozytywnych celach i musisz nad sobą pracować.
Liczba: dwa - oznacza, ze twój obecny związek nie ma przyszłości . Trwasz w nim uparcie ale to błąd. Musisz szybko zakończyć sprawę i rozpocząć nowe życie.
Liczba: trzy zapowiada duchowe oświecenie i pomoc od kogoś od kogo się takiej pomocy nie spodziewasz.
Liczba: cztery świadczy o twojej sile i wielkim wpływie na otoczenie. Nie możesz zapomnieć o innych i o zachowaniu umiaru. Musisz koncentrować się na rzeczach pozytywnych.
Liczba: pięć we śnie nie odnosi się do ciebie ale do kogoś z twojej najbliższej rodziny. Ten ktoś po długiej drodze niepowodzeń wreszcie odnajdzie miłość i rozpocznie udany związek.
Liczba: sześć oznacza prawdopodobny awans w pracy. Twój wysiłek zostanie doceniony.
Liczba siedem mówi ci, że coś co dotąd uważałeś za nieudane i nie dające żadnego pozytywnego efektu, nagle zaskoczy cię pozytywnie, odnajdziesz w tej rzeczy (pracy, osobie) wiele dobrych i dających satysfakcję cech.
Liczba: osiem ostrzeżenie, ze możesz stracisz to co masz i na co długo pracowałeś. Uważaj na osoby, którymi się otaczasz.
Liczba: dziewięć to twoje wyrzuty sumienia. Nie potrafisz zapomnieć o tym co zrobiłeś. Żeby uspokoić własne sumienie, błagaj o przebaczenie, w przeciwnym wypadku czeka cię cierpienie i stres.

Zofia dnia 01 styczeń 2013 17:02 · 0 Komentarzy · 1973 Czytań · Drukuj
Sen o ZMARŁYCH ....
zm
Zmarły we śnie ostrzega nas przed czymś niekorzystnym, czymś co może wydarzyć się w bliskiej przyszłości. Jeśli we śnie rozmawiasz ze swoją zmarłą matką, oznacza to że powinieneś okazywać ludziom więcej serca, dobroci i zrozumienia, bo inaczej sprowadzisz na siebie kłopoty. Jeśli we śnie rozmawiasz ze zmarłym ojcem - jesteś bliski zawarcia niekorzystnego kontraktu, powinieneś uważać i poważnie rozważyć inne możliwości.
Zmarły brat we śnie lub inny krewny czy przyjaciel są zapowiedzią, że ktoś będzie cię nagabywał o wpłatę pieniędzy na jakieś cele najprawdopodobniej dobroczynne, uważaj i pomagaj z rozsądkiem, żeby nie zostać naciągniętym.

Zofia dnia 30 grudzień 2012 18:37 · 0 Komentarzy · 1061 Czytań · Drukuj
Sen o ZEGARZE...
Zegar we śnie wróży pomyślne rozwiązanie wszystkich twoich spraw, które teraz zaprzątają ci myśli. Problemy na pozór nierozwiązywalne zostaną w niedługim czasie przezwyciężone.
Jeżeli we śnie widzisz budzik, prawdopodobnie wdasz się w romantyczny związek, który doprowadzi do wielu zmian w twoim życiu i szczęścia.
Zegar na dużej wieży na rynku miasta, na kościele bądź ratuszu - oznacza że potrafisz cieszyć się każdą minutą dobrze wykorzystać czas. Potrafisz czerpać z życia to co najlepsze.
Zegarek na ręce oznacza dobrą wiadomość związaną z przypływem gotówki.
Zegar ścienny w pokoju oznacza szczęście rodzinne i powodzenie w związku.
Jeśli kobiecie śni się że zgubiła zegarek, niech uważa na niesnaski w rodzinie.

Zofia dnia 28 grudzień 2012 20:44 · 0 Komentarzy · 3835 Czytań · Drukuj
Sen o POWITANIU..
wit
Jeśli we śnie witasz się z kimś - masz pogodne usposobienie i ciepło, jakie wokół siebie roztaczasz, jest kluczem do sukcesu w twoim życiu. Jeśli we śnie to ty jesteś witana/y - osiągniesz pewną pozycję i zdobędziesz powszechny szacunek, twój majątek urośnie. Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości ktoś kogo się nie spodziewasz - odwiedzi cię. Będzie to bardzo miła wizyta i bardzo owocna. Osoba, którą spotkasz, dawno nie pojawiała się w twoim życiu a tym razem może w nie wiele wnieść (zmiany mogą się wiązać z interesami zawodowymi). Powitanie we śnie ma zawsze pozytywne znaczenie. Na pewno oznacza sukces w życiu zawodowym czy osobistym.

Zofia dnia 21 grudzień 2012 20:49 · 0 Komentarzy · 2364 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.

BlueStone Theme Design by: Fuzed Themes
843,334 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie