Sennik, znaczenie snów, sny, numerologia.
Sennik
Senniki
A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż Ź
Numerologia
O Numerologii
Jedynka
Dwójka
Trójka
Czwórka
Piątka
Szóstka
Siódemka
Ósemka
Dziewiątka
Jednastka
DwadzieściaDwa
Ostatnie Artykuły
Sen o PSZCZOŁACH...
Sen o PSZCZOŁACH...
Sen o PSZCZOŁACH...
Wojna
WALKA we śnie
Licznik
2
3
4
1
Sen o ZEGARZE...
Zegar we śnie wróży pomyślne rozwiązanie wszystkich twoich spraw, które teraz zaprzątają ci myśli. Problemy na pozór nierozwiązywalne zostaną w niedługim czasie przezwyciężone.
Jeżeli we śnie widzisz budzik, prawdopodobnie wdasz się w romantyczny związek, który doprowadzi do wielu zmian w twoim życiu i szczęścia.
Zegar na dużej wieży na rynku miasta, na kościele bądź ratuszu - oznacza że potrafisz cieszyć się każdą minutą dobrze wykorzystać czas. Potrafisz czerpać z życia to co najlepsze.
Zegarek na ręce oznacza dobrą wiadomość związaną z przypływem gotówki.
Zegar ścienny w pokoju oznacza szczęście rodzinne i powodzenie w związku.
Jeśli kobiecie śni się że zgubiła zegarek, niech uważa na niesnaski w rodzinie.

Zofia dnia 28 grudzień 2012 20:44 · 0 Komentarzy · 4760 Czytań · Drukuj
Sen o POWITANIU..
wit
Jeśli we śnie witasz się z kimś - masz pogodne usposobienie i ciepło, jakie wokół siebie roztaczasz, jest kluczem do sukcesu w twoim życiu. Jeśli we śnie to ty jesteś witana/y - osiągniesz pewną pozycję i zdobędziesz powszechny szacunek, twój majątek urośnie. Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości ktoś kogo się nie spodziewasz - odwiedzi cię. Będzie to bardzo miła wizyta i bardzo owocna. Osoba, którą spotkasz, dawno nie pojawiała się w twoim życiu a tym razem może w nie wiele wnieść (zmiany mogą się wiązać z interesami zawodowymi). Powitanie we śnie ma zawsze pozytywne znaczenie. Na pewno oznacza sukces w życiu zawodowym czy osobistym.

Zofia dnia 21 grudzień 2012 20:49 · 0 Komentarzy · 4711 Czytań · Drukuj
sen o CIĄŻY...
ciaza
Ciąża we śnie symbolizuje nowy początek, pragnienie zamknięcia jednego rozdziału w życiu i rozpoczęcia nowego. Pragnienie to wynika z niezadowolenia z własnego życia, niepowodzeń w niektórych dziedzinach oraz z uczucia niezaspokojenia i niewykorzystywania własnych możliwości.
Dla mężatki sen o ciąży oznacza, że powinna się zastanowić nad swoimi stosunkami małżeńskimi. Sen ten wydaje się wskazywać na to, że nie wszystko układa się dobrze, pora rozwiązać problemy i wtedy dopiero można mówić o harmonii małżeńskiej.
Jeśli mężczyzna śni, że jego żona jest w ciąży, to znak że faktycznie małżonka spodziewa się dziecka lub niebawem zajdzie w ciążę, najprawdopodobniej urodzi syna.
Wdowę, która śni o ciąży, czeka ślub. Wkrótce spotka kogoś, z kim zechce się związać na stałe. Dotąd nie ufała mężczyznom, ale to się niebawem zmieni. Nowy mężczyzna wprowadzi rewolucję w jej życiu, sprawi że krew znowu zacznie krążyć szybciej w jej żyłach.
Jeśli bardzo młoda kobieta śni że jest w ciąży oznacza to że nieprędko w ciążę zajdzie i również dłużej poczeka na zamążpójście.
Młody mężczyzna, który śni że jego ukochana jest w ciąży, prawdopodobnie odczuwa wyrzuty sumienia w związku z jakimś niecnym czynem, stara się zapanować nad tym uczuciem, ale nie uda mu się dopóki wszystkiego nie naprawi.


Zofia dnia 04 grudzień 2012 10:41 · 0 Komentarzy · 617 Czytań · Drukuj
PRZYJACIÓŁKA lub PRZYJACIEL we śnie...
prz
Jeśli śni ci się bliski przyjaciel, oznacza to że potrzebuje on twojej pomocy i moralnego wsparcia. Najwidoczniej wpadł w jakieś kłopoty, ma problem z którym nie potrafi sobie poradzić. Jeśli we śnie twój przyjaciel jest szczęśliwy, oznacza to że w najbliższym czasie będziesz mieć powody do dumy i spłynie na ciebie uczucie spokoju wewnętrznego.
Jeśli we śnie kłócisz się z przyjacielem - czas na konfrontację z gorzką prawdą, nie ma sposobu by tego uniknąć. Pora się obudzić i przestać żyć złudzeniami.

Zofia dnia 24 listopad 2012 19:36 · 0 Komentarzy · 961 Czytań · Drukuj
Sen o ŚLUBIE...
ślub
Ślub we śnie – jeśli ślub śni się osobie stanu wolnego oznacza to dobrą wiadomość. Czyjś ślub (np. bliskiej przyjaciółki) mówi ci, że los wkrótce ześle dobrą nowinę, radość i pomyślność. Jeżeli jesteś już w stanie małżeńskim a śni ci się czyjś ślub, to oznacza że jesteś zazdrosna o swojego partnera.
Jeśli we śnie otrzymujesz zaproszenie na ślub – niedługo dotrą niepokojące choć ekscytujące wieści z daleka od kogoś bliskiego.
Jeśli śni ci się ślub na którym brakuje obrączek, to znak że w zawarcie związku małżeńskiego uprzedzi szereg problemów i nieporozumień z partnerem. Konflikty przeminą, dojdzie do ślubu i związek będzie udany.

Zofia dnia 24 listopad 2012 19:22 · 0 Komentarzy · 591 Czytań · Drukuj
Sen o UCIECZCE...
sen
Jeżeli we śnie uciekasz i ukrywasz się przed kimś oznacza to, że znajomi razem z twoimi nieprzyjaciółmi - spiskują przeciwko tobie. Sen o nieudanej próbie ucieczki świadczy o tym, że swoich problemów nie rozwiązałeś do końca. Tkwisz w błędnym kole problemów osobistych, które trzeba jakoś rozwiązać.
Jeśli we śnie uciekasz przed kłopotami, odniesiesz chwilowy sukces w życiu osobistym.
Ucieczka przed niebezpieczeństwem ostrzega przed nieuniknioną stratą. Jeżeli we śnie uciekają bliskie ci osoby - kłopoty przyjaciół bardzo cię zaniepokoją.

Zofia dnia 14 listopad 2012 19:40 · 0 Komentarzy · 1196 Czytań · Drukuj
Sen o MĘŻCZYŹNIE...
sen


Jeśli kobiecie śni się mężczyzna, zwłaszcza nieznajomy - w niedługim czasie czeka ją pomyślność, dobre nowiny, spełnienie marzeń. Ale uwaga - jeśli ten mężczyzna jest przystojny - oznacza to kłopoty i poważną kłótnię prawdopodobnie z obecnym partnerem. Musisz się zebrać na szczerość i przeprowadzić z nim poważną i szczerą rozmowę, inaczej kłótnie będą się powtarzać i doprowadzą do kłopotów w sferze uczuciowej. Jeśli kobiecie śni się były partner i sen jest przyjemny, oznacza to tęsknotę za nim i próbę doszukiwania się jego cech w obecnym partnerze. Takie porównywanie obu niczemu dobremu nie sprzyja i do niczego dobrego nie prowadzi.
Gruby mężczyzna we śnie ostrzega, że przez własną naiwność dajesz się wciągnąć w ryzykowną grę.
Jeśli mężczyzna we śnie przeklina - uważaj bo za sprawą złośliwych osób i kłopotliwych plotek doznasz wstydu i hańby. Zdajesz sobie sprawę że dzieje się coś niedobrego, a znajomi obmawiają cię za twoimi plecami.


Zofia dnia 11 listopad 2012 18:47 · 0 Komentarzy · 1688 Czytań · Drukuj
ŚNIEG, ZIMA we śnie...
walka


Czysty i biały śnieg we śnie wróży pomyślność i szczęście osobiste. Bez trudu zrealizujesz swoje cele i marzenia. Osiągniesz poczucie bezpieczeństwa, które pozwoli ci na zasłużony odpoczynek i czerpanie radości z życia.
Jeśli śnieg topnieje- oznacza to niepowodzenie. Lepiej przeczekać aż burza ucichnie, bo na pecha nic się nie poradzi.
Brudny i brejowaty śnieg oznacza upokorzenie i stratę szacunku do własnego siebie.
Jeśli we śnie usuwasz śnieg sprzed domu - świadczy to o psychicznym i fizycznym wyczerpaniu i ostrzega, że jeśli nie zwolnisz to twój obecny tryb życia doprowadzi do całkowitego wyniszczenia organizmu.
Sen o śnieżycy ostrzega przed poważnym rozczarowaniem, jakie cię czeka. Może chodzić o pracę, lecz zwykle chodzi o rozczarowanie bliską ci osobą.
Zima we śnie (pogoda, wichura i mróz) oznaczają sukces jaki odniesiesz w niedalekiej przyszłości. Olśnienie jakiego doznasz sprawi, ze zostaniesz doceniony w różnych dziedzinach, spełnią się twoje marzenia i będziesz zadowolony z życia.
Zamek we śnie oznacza podróże.


Zofia dnia 07 listopad 2012 19:07 · 0 Komentarzy · 3259 Czytań · Drukuj
WALKA i ZASADZKA we śnie...
walka


Walka we śnie oznacza walkę wewnętrzną, trudny okres który przechodzisz oraz pragnienie wydostania się z trudnej sytuacji. Sen o walce oznacza emocjonalne rozdroże, walka jaką ze sobą toczysz dobiega końca i jesteś gotów na zmiany. Jeśli w walce zwyciężasz - oznacza to twoją optymistyczną naturę oraz wiarę w słuszność swojego postępowania, natomiast przegrana - oznacza znużenie. W każdym przypadku musisz jak najszybciej podjąć pewne decyzje.
Jeśli we śnie bierzesz udział w walce - wysiłek włożony w osiągnięcie jakiegoś celu w życiu osobistym czy zawodowym opłaci się. Jeśli we śnie rozdzielasz walczących - jesteś sprawiedliwy, stajesz w obronie słabszych, za bardzo interesujesz się tym co w okół się dzieje, pamiętaj że nie zawsze taka interwencja wychodzi na dobre.
Zasadzka we śnie oznacza twoją podejrzliwość, nawet w stosunku do tych, którzy na takie traktowanie nie zasługują. Jeśli zastawiasz na kogoś pułapkę - przegrasz w ważnej sprawie mimo tego, że zdolny jesteś do podłych podstępów byle w niej odnieść sukces.
Jeśli sam wpadasz w pułapkę - przechytrzy cię przeciwnik.


Zofia dnia 03 listopad 2012 16:36 · 0 Komentarzy · 505 Czytań · Drukuj
JASZCZURKI we śnie ...
jaszczurki
Jaszczurki we śnie nie wróżą nigdy nic dobrego. Jeśli cię gonią, oznacza to zdradę przez bliską ci osobę, o której niebawem się dowiesz. Jeśli jest ich więcej- zdrada będzie większa i okrutniejsza. Ktoś chce ci zaszkodzić i będzie to dla ciebie dużym rozczarowaniem, bo ta osoba była darzona przez ciebie dużym zaufaniem. Uciekając przed nimi biegniesz pod górę - góra może oznaczać, że ciężko ci będzie wyjść z tej sytuacji, ale ktoś inny bliski pomoże ci w tym (bratnia dusza, matka, przyjaciółka, siostra).

Zofia dnia 29 październik 2012 20:09 · 0 Komentarzy · 1471 Czytań · Drukuj
Sen o ŁZACH...
walkaŁzy we śnie zwykle zapowiadają szczęście, miłe wydarzenia i wiele radości, czasami tylko świadczą o gwałtownych zmianach nastroju. Możesz spodziewać się niespodzianki, na przykład prezentu lub czegoś o czym od dawna marzysz.
Jeżeli we śnie patrzysz na łzy bliskiej ci osoby, to znak że ktoś cię pocieszy w smutku. W trudnej sytuacji nie pozostaniesz sam, bo zawsze będzie ktoś na kim możesz się oprzeć i komu możesz się zwierzyć ze swoich problemów.
Jeśli kobiecie zamężnej śni się mąż, który wylewa łzy, oznacza to szczęśliwe życie małżęńskie, w którym zaznasz wiele zrozumienia ze strony małżonka i pomocy.


Zofia dnia 16 październik 2012 18:49 · 0 Komentarzy · 1230 Czytań · Drukuj
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.

BlueStone Theme Design by: Fuzed Themes
1,206,559 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie