Sennik, znaczenie snów, sny, numerologia.
Sennik
Senniki
A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż Ź
Numerologia
O Numerologii
Jedynka
Dwójka
Trójka
Czwórka
Piątka
Szóstka
Siódemka
Ósemka
Dziewiątka
Jednastka
DwadzieściaDwa
Ostatnie Artykuły
Sen o PSZCZOŁACH...
Sen o PSZCZOŁACH...
Sen o PSZCZOŁACH...
Wojna
WALKA we śnie
Licznik
2
3
4
1
sen o CIĄŻY...
ciaza
Ciąża we śnie symbolizuje nowy początek, pragnienie zamknięcia jednego rozdziału w życiu i rozpoczęcia nowego. Pragnienie to wynika z niezadowolenia z własnego życia, niepowodzeń w niektórych dziedzinach oraz z uczucia niezaspokojenia i niewykorzystywania własnych możliwości.
Dla mężatki sen o ciąży oznacza, że powinna się zastanowić nad swoimi stosunkami małżeńskimi. Sen ten wydaje się wskazywać na to, że nie wszystko układa się dobrze, pora rozwiązać problemy i wtedy dopiero można mówić o harmonii małżeńskiej.
Jeśli mężczyzna śni, że jego żona jest w ciąży, to znak że faktycznie małżonka spodziewa się dziecka lub niebawem zajdzie w ciążę, najprawdopodobniej urodzi syna.
Wdowę, która śni o ciąży, czeka ślub. Wkrótce spotka kogoś, z kim zechce się związać na stałe. Dotąd nie ufała mężczyznom, ale to się niebawem zmieni. Nowy mężczyzna wprowadzi rewolucję w jej życiu, sprawi że krew znowu zacznie krążyć szybciej w jej żyłach.
Jeśli bardzo młoda kobieta śni że jest w ciąży oznacza to że nieprędko w ciążę zajdzie i również dłużej poczeka na zamążpójście.
Młody mężczyzna, który śni że jego ukochana jest w ciąży, prawdopodobnie odczuwa wyrzuty sumienia w związku z jakimś niecnym czynem, stara się zapanować nad tym uczuciem, ale nie uda mu się dopóki wszystkiego nie naprawi.


Zofia dnia 04 grudzień 2012 10:41 · 0 Komentarzy · 399 Czytań · Drukuj
PRZYJACIÓŁKA lub PRZYJACIEL we śnie...
prz
Jeśli śni ci się bliski przyjaciel, oznacza to że potrzebuje on twojej pomocy i moralnego wsparcia. Najwidoczniej wpadł w jakieś kłopoty, ma problem z którym nie potrafi sobie poradzić. Jeśli we śnie twój przyjaciel jest szczęśliwy, oznacza to że w najbliższym czasie będziesz mieć powody do dumy i spłynie na ciebie uczucie spokoju wewnętrznego.
Jeśli we śnie kłócisz się z przyjacielem - czas na konfrontację z gorzką prawdą, nie ma sposobu by tego uniknąć. Pora się obudzić i przestać żyć złudzeniami.

Zofia dnia 24 listopad 2012 19:36 · 0 Komentarzy · 749 Czytań · Drukuj
Sen o ŚLUBIE...
ślub
Ślub we śnie – jeśli ślub śni się osobie stanu wolnego oznacza to dobrą wiadomość. Czyjś ślub (np. bliskiej przyjaciółki) mówi ci, że los wkrótce ześle dobrą nowinę, radość i pomyślność. Jeżeli jesteś już w stanie małżeńskim a śni ci się czyjś ślub, to oznacza że jesteś zazdrosna o swojego partnera.
Jeśli we śnie otrzymujesz zaproszenie na ślub – niedługo dotrą niepokojące choć ekscytujące wieści z daleka od kogoś bliskiego.
Jeśli śni ci się ślub na którym brakuje obrączek, to znak że w zawarcie związku małżeńskiego uprzedzi szereg problemów i nieporozumień z partnerem. Konflikty przeminą, dojdzie do ślubu i związek będzie udany.

Zofia dnia 24 listopad 2012 19:22 · 0 Komentarzy · 408 Czytań · Drukuj
Sen o UCIECZCE...
sen
Jeżeli we śnie uciekasz i ukrywasz się przed kimś oznacza to, że znajomi razem z twoimi nieprzyjaciółmi - spiskują przeciwko tobie. Sen o nieudanej próbie ucieczki świadczy o tym, że swoich problemów nie rozwiązałeś do końca. Tkwisz w błędnym kole problemów osobistych, które trzeba jakoś rozwiązać.
Jeśli we śnie uciekasz przed kłopotami, odniesiesz chwilowy sukces w życiu osobistym.
Ucieczka przed niebezpieczeństwem ostrzega przed nieuniknioną stratą. Jeżeli we śnie uciekają bliskie ci osoby - kłopoty przyjaciół bardzo cię zaniepokoją.

Zofia dnia 14 listopad 2012 19:40 · 0 Komentarzy · 953 Czytań · Drukuj
Sen o MĘŻCZYŹNIE...
sen


Jeśli kobiecie śni się mężczyzna, zwłaszcza nieznajomy - w niedługim czasie czeka ją pomyślność, dobre nowiny, spełnienie marzeń. Ale uwaga - jeśli ten mężczyzna jest przystojny - oznacza to kłopoty i poważną kłótnię prawdopodobnie z obecnym partnerem. Musisz się zebrać na szczerość i przeprowadzić z nim poważną i szczerą rozmowę, inaczej kłótnie będą się powtarzać i doprowadzą do kłopotów w sferze uczuciowej. Jeśli kobiecie śni się były partner i sen jest przyjemny, oznacza to tęsknotę za nim i próbę doszukiwania się jego cech w obecnym partnerze. Takie porównywanie obu niczemu dobremu nie sprzyja i do niczego dobrego nie prowadzi.
Gruby mężczyzna we śnie ostrzega, że przez własną naiwność dajesz się wciągnąć w ryzykowną grę.
Jeśli mężczyzna we śnie przeklina - uważaj bo za sprawą złośliwych osób i kłopotliwych plotek doznasz wstydu i hańby. Zdajesz sobie sprawę że dzieje się coś niedobrego, a znajomi obmawiają cię za twoimi plecami.


Zofia dnia 11 listopad 2012 18:47 · 0 Komentarzy · 1475 Czytań · Drukuj
ŚNIEG, ZIMA we śnie...
walka


Czysty i biały śnieg we śnie wróży pomyślność i szczęście osobiste. Bez trudu zrealizujesz swoje cele i marzenia. Osiągniesz poczucie bezpieczeństwa, które pozwoli ci na zasłużony odpoczynek i czerpanie radości z życia.
Jeśli śnieg topnieje- oznacza to niepowodzenie. Lepiej przeczekać aż burza ucichnie, bo na pecha nic się nie poradzi.
Brudny i brejowaty śnieg oznacza upokorzenie i stratę szacunku do własnego siebie.
Jeśli we śnie usuwasz śnieg sprzed domu - świadczy to o psychicznym i fizycznym wyczerpaniu i ostrzega, że jeśli nie zwolnisz to twój obecny tryb życia doprowadzi do całkowitego wyniszczenia organizmu.
Sen o śnieżycy ostrzega przed poważnym rozczarowaniem, jakie cię czeka. Może chodzić o pracę, lecz zwykle chodzi o rozczarowanie bliską ci osobą.
Zima we śnie (pogoda, wichura i mróz) oznaczają sukces jaki odniesiesz w niedalekiej przyszłości. Olśnienie jakiego doznasz sprawi, ze zostaniesz doceniony w różnych dziedzinach, spełnią się twoje marzenia i będziesz zadowolony z życia.
Zamek we śnie oznacza podróże.


Zofia dnia 07 listopad 2012 19:07 · 0 Komentarzy · 2544 Czytań · Drukuj
WALKA i ZASADZKA we śnie...
walka


Walka we śnie oznacza walkę wewnętrzną, trudny okres który przechodzisz oraz pragnienie wydostania się z trudnej sytuacji. Sen o walce oznacza emocjonalne rozdroże, walka jaką ze sobą toczysz dobiega końca i jesteś gotów na zmiany. Jeśli w walce zwyciężasz - oznacza to twoją optymistyczną naturę oraz wiarę w słuszność swojego postępowania, natomiast przegrana - oznacza znużenie. W każdym przypadku musisz jak najszybciej podjąć pewne decyzje.
Jeśli we śnie bierzesz udział w walce - wysiłek włożony w osiągnięcie jakiegoś celu w życiu osobistym czy zawodowym opłaci się. Jeśli we śnie rozdzielasz walczących - jesteś sprawiedliwy, stajesz w obronie słabszych, za bardzo interesujesz się tym co w okół się dzieje, pamiętaj że nie zawsze taka interwencja wychodzi na dobre.
Zasadzka we śnie oznacza twoją podejrzliwość, nawet w stosunku do tych, którzy na takie traktowanie nie zasługują. Jeśli zastawiasz na kogoś pułapkę - przegrasz w ważnej sprawie mimo tego, że zdolny jesteś do podłych podstępów byle w niej odnieść sukces.
Jeśli sam wpadasz w pułapkę - przechytrzy cię przeciwnik.


Zofia dnia 03 listopad 2012 16:36 · 0 Komentarzy · 343 Czytań · Drukuj
JASZCZURKI we śnie ...
jaszczurki
Jaszczurki we śnie nie wróżą nigdy nic dobrego. Jeśli cię gonią, oznacza to zdradę przez bliską ci osobę, o której niebawem się dowiesz. Jeśli jest ich więcej- zdrada będzie większa i okrutniejsza. Ktoś chce ci zaszkodzić i będzie to dla ciebie dużym rozczarowaniem, bo ta osoba była darzona przez ciebie dużym zaufaniem. Uciekając przed nimi biegniesz pod górę - góra może oznaczać, że ciężko ci będzie wyjść z tej sytuacji, ale ktoś inny bliski pomoże ci w tym (bratnia dusza, matka, przyjaciółka, siostra).

Zofia dnia 29 październik 2012 20:09 · 0 Komentarzy · 1186 Czytań · Drukuj
Sen o ŁZACH...
walkaŁzy we śnie zwykle zapowiadają szczęście, miłe wydarzenia i wiele radości, czasami tylko świadczą o gwałtownych zmianach nastroju. Możesz spodziewać się niespodzianki, na przykład prezentu lub czegoś o czym od dawna marzysz.
Jeżeli we śnie patrzysz na łzy bliskiej ci osoby, to znak że ktoś cię pocieszy w smutku. W trudnej sytuacji nie pozostaniesz sam, bo zawsze będzie ktoś na kim możesz się oprzeć i komu możesz się zwierzyć ze swoich problemów.
Jeśli kobiecie zamężnej śni się mąż, który wylewa łzy, oznacza to szczęśliwe życie małżęńskie, w którym zaznasz wiele zrozumienia ze strony małżonka i pomocy.


Zofia dnia 16 październik 2012 18:49 · 0 Komentarzy · 904 Czytań · Drukuj
Sen o ŁÓŻKU...
walka

Łóżko we śnie jest sygnałem, że na jawie występują jakieś problemy w sferze uczuciowej czy w pożyciu małżeńskim. Jeśli śni ci się że kupujesz łóżko, to znaczy że szykujesz się do nowego romansu. Osoba, która sprzedaje łóżko, chce zapomnieć o dawnej miłości. Śniący może nie być gotów by otworzyć się na nowy związek. Łóżko, na którym leży stos przedmiotów, świadczy o tym, że nie jesteś pewien swojej seksualności i swego związku. Sprawę należy dokładnie zbadać. Łóżko polowe jest złą wróżbą, oznacza wypadek lub chorobę.


Zofia dnia 14 październik 2012 12:39 · 0 Komentarzy · 877 Czytań · Drukuj
Sen o DIAMENTACH...
Sennik

Diament we śnie oznacza poważny wypadek lub trudny okres w Twoim życiu. Kłótnie rodzinne, domowy zamęt. Jeśli we śnie ginie diament, jest to tylko umocnienie negatywnych wydarzeń. Sen o kradzieży diamentów zapowiada straty w niedalekiej przyszłości. Diamenty czy brylanty iskrzące w torebce oznaczają porażki w życiu osobistym, zwłąszcza w sferze uczuć.
Fałszywe brylanty to zapowiedź poważnej choroby, którą się zarazisz Ty lub ktoś Ci bliski.
Jedynie kupno diamentów we śnie oznacza zyski na jawie.

Zofia dnia 04 wrzesień 2012 16:23 · 0 Komentarzy · 1143 Czytań · Drukuj
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.

BlueStone Theme Design by: Fuzed Themes
845,280 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie